Skip to content
*total_results*:
*view_all_results*
Lt En
Vilniaus miesto apylinkės teismas
lt
En

Naujienos

Antikorupciniai mokymai teismo darbuotojams

Antikorupciniai mokymai teismo darbuotojams
2019-11-22

2019 m. teismo darbuotojams organizuoti dveji antikorupciniai mokymai.

Spalio 8 d. teismo darbuotojai klausėsi paskaitos „Antikorupcinės aplinkos kūrimas. Interesų konfliktai“, kurią vedė STT Antikorupcinio švietimo skyriaus vyresnieji specialistai Aira Gecevičiūtė ir Benas Aldakauskas. Paskaitos metu lektoriai supažindino su aktualia Lietuvos ir pasaulio statistika, daug dėmesio skyrė neigiamų korupcijos pasekmių aptarimui, taip pat ragino aktyviai pasipriešinti korupcijai, akcentuodami, kad korupciniai nusikaltimai – nėra lengvesni už kitus nusikaltimus, todėl visuomenė neturėtų būti jiems atlaidi.

Lapkričio 13 d. teismo darbuotojai dalyvavo VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centro organizuojamuose mokymuose „Tarnybinė (profesinė) etika ir korupcijos prevencija viešųjų pirkimų, įdarbinimo, ES ir paramos lėšų skirstymo ir naudojimo bei sveikatos apsaugos srityse dirbantiems valstybės tarnautojams“. Mokymų metu buvo stiprinamos darbuotojų kompetencijos, didinančios sąmoningumą tarnybinės etikos ir korupcijos prevencijos srityse.

Antikorupcinis visuomenės švietimas yra efektyvi priemonė siekiant puoselėti asmens dorovę, ugdyti pilietiškumą, ko pasekoje didėja piliečių aktyvumas pranešant teisėsaugos institucijoms apie žinomus korupcijos atvejus.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Rimantė Kraulišė

Vilniaus miesto apylinkės teismo

atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Tel. (8 5) 274 0379, +370 646 12 149

El. p. rimante.kraulise@teismas.lt

https://vilniausmiesto.teismas.lt/