*total_results*:
*view_all_results*
Lt En
Vilniaus miesto apylinkės teismas
lt
En

Naujienos

Teisme atverta tapytojo Svajūno Armono paroda

Teisme atverta tapytojo Svajūno Armono paroda
2020-09-09

2020 m. rugsėjo 8 d. teisme atverta tapytojo Svajūno Armono darbų paroda.

Svajūnas Armonas jau beveik tris dešimtmečius aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio šalių dailės gyvenime kaip tapytojas, o taip pat tarptautinių plenerų, simpoziumų organizatorius.

Savo kūryboje jis remiasi gamtos įspūdžiais, natūros studijomis ir kartu laisvai improvizuoja istorijos, pasaulinės dailės palikimo, mitologijos temomis. Jo paveiksluose svarbus naratyvas, siužetas, tačiau pirmiausia tapytojui aktualios specifinės tapybos kalbos problemos – spalvos kultūra, kompozicijos meistrystė, elegantiškas piešinys. Dailininkas turi puikią spalvinę klausą. Aktyviai dalyvaudamas tarptautiniuose pleneruose, jis jautriai perteikia būdingą Viduržemio, Juodosios ar Baltijos pajūrių kraštovaizdžio koloritą.

Dailininko kūryba buvo eksponuota muziejuose ir galerijose Atėnuose, Tokijuje, Paryžiuje, Berlyne, Ankaroje, Maskvoje, Peterburge, Kijeve. Jo kūriniai saugomi Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, Žemaičių dailės muziejuje Plungėje (Lietuva), eksponuojami visuomeniniuose interjeruose – Lietuvos Respublikos vyriausybės rūmuose, Vilniaus municipalitete, taip pat bankuose, viešbučiuose, įvairiose įstaigose, privačių kolekcininkų rinkiniuose Lietuvoje ir pasaulyje.

Paroda vyks iki gruodžio 1 d.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Rimantė Kraulišė
Vilniaus miesto apylinkės teismo
atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (8 5) 274 0379, +370 646 12 149
El. p. rimante.kraulise@teismas.lt
https://vilniausmiesto.teismas.lt/